Author Archives: trofadmin

PORTAL I.LOVE.ZR

ILOVE

Posle tri dana i 300 odigranih utakmica, pala je zavesa na II „Trofej grada Zrenjanina“. Ova odlično organizovana rukometna manifestacija okupila je 76 ekipa iz 48 klubova sa teritorije Srbije, Crne Gore, Hrvatske, Makedonije, BiH, Grčke i Rumunije.

Read More »

LIVE STREAMING

STRIMING

Sve utakmice koje se  igraju u Kristalnoj dvorani biće direktno strimovane i mogu se gledati na

Read More »

DEČACI 2005.

  1 Serbon 2 Metaloplastika 3 Crvena Zvezda 4 Vrbas Petrol 5 SC Voždovac 6 Sloga   171 Metaloplastika SC Voždovac Grupa 172 Crvena Zvezda Vrbas Petrol Grupa 173 Serbon Sloga Grupa 174 Sloga Vrbas Petrol Grupa 175 SC Voždovac Crvena Zvezda Grupa 176 Serbon Metaloplastika Grupa 177 Metaloplastika Sloga Grupa 178 Crvena Zvezda Serbon Grupa 179 Vrbas Petrol SC ...

Read More »

DEVOJČICE 2005.

  Grupa A   Grupa B 1 Taurunum 1 1 Banatul 2 Medicinar 2 Proleter 3 Kikinda 3 Taurunum 2 4 Serbon       186 Taurunum 1 Serbon Grupa 187 Medicinar Kikinda Grupa 188 Banatul Proleter Grupa 189 Taurunum 1 Medicinar Grupa 190 Kikinda Serbon Grupa 191 Banatul Taurunum 2 Grupa 192 Kikinda Taurunum 1 Grupa 193 Serbon Medicinar ...

Read More »

DEVOJČICE 2004.

Ž2004                 PETAK, 10.02.2017.   OŠ „Ž. ZRENjANIN“   Vreme br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza   15:20 143 Halas Jožef Junior Grupa   16:00 144 Temerin Jabuka Grupa   16:40 145 Sloven Studentski grad Grupa   17:20 146 Proleter Banatul II RO Grupa   18:00 147 Junior Prosocani GRE Grupa   ...

Read More »

DEVOJČICE 2002.

Ž2002                 PETAK, 10.02.2017.   OŠ „Ž. ZRENjANIN“   Vreme br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza   10:00 115 Proleter Prosocani II GRE Grupa   10:40 116 Vardar Jabuka Grupa   11:20 117 ORK Beograd Kosmaj Grupa   12:00 118 Srem Mladost VŠ Grupa   12:40 119 Prosocani II GRE Singidunum Grupa ...

Read More »

DEČACI 2004.

M2004                 SUBOTA, 11.02.2017.   OŠ „Ž. ZRENjANIN“   Vreme br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza   12:50 97 Vrbas Petrol ORK Zrenjanin Grupa   13:10 98 Vojvodina Studentski grad Grupa   13:50 99 Novi Beograd Metaloplastika Grupa   15:50 100 ORK Zrenjanin Junior Grupa   16:30 101 Studentski grad Rakovica Grupa ...

Read More »