Author Archives: trofadmin

LIVE STREAMING

STRIMING

Sve utakmice koje se  igraju u Kristalnoj dvorani biće direktno strimovane i mogu se gledati na  

Read More »

RSV dao punu podršku organizaciji  Turnira u Zrenjaninu.

rsvmemorandum

Na sastanku u prostorijama RSV-a u Novom Sadu, organizovanog povodom predstojećeg Trofeja grada Zrenjanina, generalni sekratar RSV-a obećao je punu  podršku organizaciji  turnira „Trofej grada Zrenjanina.   Generalni sekretar je naglasio da je ispratio i prethodno organizovani turnir i da sada sa punim poverenjem ovaj  turnir dobija podršku RSV-a. Podrška se odnosi na pomoć i logistiku u organizaciji samog turnira kao i obezbeđivanje ...

Read More »

MAPA LOKACIJA

Mapa lokacija na kojima će se igrati turnir ili biti smešteni učesnici ….

Read More »

SMEŠTAJ U HOTELU VOJVODINA

vojvodinazr_07

Renomirani hotel Vojvodina nalazi se u centru Zrenjanina, smeštaj na bazi punog pansiona košta 40e u dinarskoj protivvrednosti. Hotel se nalazi na 1500m udaljen od najdaljih hala, Medison i Kristalna, ostali objekti su još bliže.  

Read More »

OSNOVNA ŠKOLA ŽARKO ZRENJANIN

zarz

M2005           PETAK, 16.02.2018. vreme br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza KRISTALNA DVORANA 11:20 58 Beograd Vojvodina Grupa 12:00 59 Proleter Vrbas Grupa 16:00 64 Nova Pazova 1957 Sme. Palanka Grupa 16:40 65 Metaloplastika Partizan Grupa MEDISON 12:00 60 Metaloplastika Sme. Palanka Grupa 12:40 61 Partizan Nova Pazova 1957 Grupa 16:00 62 Vojvodina Prnjavor Grupa ...

Read More »

KRISTALNA DVORANA

rsz_kristalna_dvorana

  PETAK, 16.02.2018.   vreme uzrast br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza   11:20 M2005 58 Beograd Vojvodina Grupa   12:00 M2005 59 Proleter Vrbas Grupa   12:40 Ž2003 92 Proleter Prosotsanis Grupa   13:20 M2003 30 Mladost (VŠ) Smederevo Grupa   14:00 M2003 31 Vojvodina Partizan Grupa   14:40 M2001 1 Crvena Zvezda Prosotsanis Grupa   15:20 M2001 ...

Read More »

HALA SPORTOVA MEDISON

009medison

PETAK, 16.02.2018. vreme uzrast br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza 11:20 M2001 9 Zrenjanin Prosotsanis Grupa 12:00 M2005 60 Metaloplastika Sme. Palanka Grupa 12:40 M2005 61 Partizan Nova Pazova 1957 Grupa 13:20 M2003 32 Metaloplastika Radnički (JT) Grupa 14:00 M2003 33 Vrbas Rastimo Grupa 14:40 M2001 3 Metaloplastika Smederevo Grupa 15:20 M2001 4 Mladost TSK Crvena Zvezda 2 Grupa ...

Read More »