KRISTALNA DVORANA

PETAK, 16.02.2018.
vreme uzrast br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza
11:20 M2005 58 Beograd Vojvodina Grupa
12:00 M2005 59 Proleter Vrbas Grupa
12:40 Ž2003 92 Proleter Prosotsanis Grupa
13:20 M2003 30 Mladost (VŠ) Smederevo Grupa
14:00 M2003 31 Vojvodina Partizan Grupa
14:40 M2001 1 Crvena Zvezda Prosotsanis Grupa
15:20 M2001 2 Vojvodina Rastimo Grupa
16:00 M2005 64 Nova Pazova 1957 Sme. Palanka Grupa
16:40 M2005 65 Metaloplastika Partizan Grupa
17:20 M2001 15 Partizan Smederevo Grupa
18:00 M2003 36 Vojvodina Proleter Grupa
18:40 M2003 37 Partizan Smederevo Grupa
19:20 M2001 7 Crvena Zvezda 2 Metaloplastika Grupa
20:00 M2001 8 Partizan Mladost TSK Grupa
           
SUBOTA, 17.02.2018.
vreme uzrast br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza
8:00 Ž2003 88 Prosotsanis Mladost (VŠ) Grupa
8:40 Ž2005 103 Prosotsanis Taurunum Grupa
9:20 M2003 38 Smederevo Proleter Grupa
10:00 M2001 10 Vojvodina Crvena Zvezda Grupa
10:40 M2001 11 Metaloplastika Partizan Grupa
11:20 Ž2003 89 Beograd Prosotsanis Grupa
12:00 Ž2001 90 Medicinar Voždovac 1955 Grupa
12:40 M2001 12 Smederevo Crvena Zvezda 2 Grupa
13:20 M2001 13 Crvena Zvezda Zrenjanin Grupa
14:00 M2001 14 Prosotsanis Rastimo Grupa
14:40 Ž2003 93 Prosotsanis Voždovac 1955 Grupa
15:20 M2001 16 Mladost TSK Metaloplastika Grupa
16:00 Ž2001 87 Voždovac 1955 Proleter Grupa
16:40 M2001 17 Prosotsanis Vojvodina Grupa
17:20 M2001 18 Rastimo Zrenjanin Grupa
18:00 M2001 19 Smederevo Mladost TSK Grupa
18:40 M2001 20 Crvena Zvezda 2 Partizan Grupa
19:20 M2003 48 Radnički (JT) Novi Beograd Grupa
           
NEDELjA, 18.02.2018.
vreme uzrast br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza
9:00 M2003 52 A1 B2 polufinale
9:40 M2003 53 B1 A2 polufinale
10:20 M2001 23 A1 B2 polufinale
11:00 M2001 24 B1 A2 polufinale
11:40 M2005 85 por. 80 por. 81 3. mesto
12:20 M2005 86 pob. 80 pob. 81 FINALE
13:00 M2003 57 por. 52 por. 53 3. mesto
13:40 M2003 57a pob. 52 pob. 53 FINALE
14:20 Ž2005 115 Taurunum Voždovac 1955 Grupa
15:00 Ž2005 116 Prosotsanis Beograd Grupa
15:40 Ž2005 117 Temerin Proleter Grupa
16:20 M2001 28 por. 23 por. 24 3. mesto
17:00 M2001 29 pob. 23 pob. 24 FINALE