KRISTALNA DVORANA

  PETAK, 16.02.2018.
  vreme uzrast br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza
  11:20 M2005 58 Beograd Vojvodina Grupa
  12:00 M2005 59 Proleter Vrbas Grupa
  12:40 Ž2003 92 Proleter Prosotsanis Grupa
  13:20 M2003 30 Mladost (VŠ) Smederevo Grupa
  14:00 M2003 31 Vojvodina Partizan Grupa
  14:40 M2001 1 Crvena Zvezda Prosotsanis Grupa
  15:20 M2001 2 Vojvodina Rastimo Grupa
  16:00 M2005 64 Nova Pazova 1957 Sme. Palanka Grupa
  16:40 M2005 65 Metaloplastika Partizan Grupa
  17:20 M2001 15 Partizan Smederevo Grupa
  18:00 M2003 36 Vojvodina Proleter Grupa
  18:40 M2003 37 Partizan Smederevo Grupa
  19:20 M2001 7 Crvena Zvezda 2 Metaloplastika Grupa
  20:00 M2001 8 Partizan Mladost TSK Grupa
             
  SUBOTA, 17.02.2018.
  vreme uzrast br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza
  8:00 Ž2003 88 Prosotsanis Mladost (VŠ) Grupa
  8:40 Ž2005 103 Prosotsanis Taurunum Grupa
  9:20 M2003 38 Smederevo Proleter Grupa
  10:00 M2001 10 Vojvodina Crvena Zvezda Grupa
  10:40 M2001 11 Metaloplastika Partizan Grupa
  11:20 Ž2003 89 Beograd Prosotsanis Grupa
  12:00 Ž2001 90 Medicinar Voždovac 1955 Grupa
  12:40 M2001 12 Smederevo Crvena Zvezda 2 Grupa
  13:20 M2001 13 Crvena Zvezda Zrenjanin Grupa
  14:00 M2001 14 Prosotsanis Rastimo Grupa
  14:40 Ž2003 93 Prosotsanis Voždovac 1955 Grupa
  15:20 M2001 16 Mladost TSK Metaloplastika Grupa
  16:00 Ž2001 87 Voždovac 1955 Proleter Grupa
  16:40 M2001 17 Prosotsanis Vojvodina Grupa
  17:20 M2001 18 Rastimo Zrenjanin Grupa
  18:00 M2001 19 Smederevo Mladost TSK Grupa
  18:40 M2001 20 Crvena Zvezda 2 Partizan Grupa
  19:20 M2003 48 Radnički (JT) Novi Beograd Grupa
             
  NEDELjA, 18.02.2018.
  vreme uzrast br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza
  9:00 M2003 52 A1 B2 polufinale
  9:40 M2003 53 B1 A2 polufinale
  10:20 M2001 23 A1 B2 polufinale
  11:00 M2001 24 B1 A2 polufinale
  11:40 M2005 85 por. 80 por. 81 3. mesto
  12:20 M2005 86 pob. 80 pob. 81 FINALE
  13:00 M2003 57 por. 52 por. 53 3. mesto
  13:40 M2003 57a pob. 52 pob. 53 FINALE
  14:20 Ž2005 115 Taurunum Voždovac 1955 Grupa
  15:00 Ž2005 116 Prosotsanis Beograd Grupa
  15:40 Ž2005 117 Temerin Proleter Grupa
  16:20 M2001 28 por. 23 por. 24 3. mesto
  17:00 M2001 29 pob. 23 pob. 24 FINALE