M2000

GRUPA A

  U P N I GD GP R B
VOJVODINA 3 3 0 0 39 19 20 6
VARDAR 3 2 0 1 44 23 21 4
JUNIOR 3 1 0 2 32 43 -11 2
CRVENA ZVEZDA MOKRIN 3 0 0 3 0 30 -30 0

 

KD 10.02. 9:30 Vojvodina Junior  18 : 10 
KD 10.02. 10:10 Vardar Crvena Zvezda Mokrin  10  :
KD 10.02. 15:20 Vojvodina Crvena Zvezda Mokrin  10  :
KD 10.02. 16:00 Vardar Junior  25  :  12
KD 11.02. 8:40 Junior Crvena Zvezda Mokrin  10 0
KD 11.02. 11:20 Vardar Vojvodina  9    11

 

GRUPA B

  U P N I GD GP R B
PARTIZAN 3 3 0 0 54 28 26 6
RUDAR 3 2 0 1 40 33 7 4
SPARTAK 3 1 0 2 46 43 3 2
ZRENJANIN 3 0 0 3 22 58 -36 0

 

KD 10.02. 10:50 Spartak Vojput ORK Zrenjanin  21 :  9
KD 10.02. 11:30 Partizan Rudar MNE  16 :  7
KD 10.02. 16:40 Partizan ORK Zrenjanin  19 :  7
KD 10.02. 17:20 Spartak Vojput Rudar MNE  11 :  15
KD 11.02. 8:00 Rudar MNE ORK Zrenjanin  18 :  6
KD 11.02. 10:40 Spartak Vojput Partizan  14 :  19

 

GRUPA C

  U P N I GD GP R B
CRVENA ZVEZDA  3 2 0 1 47 46 1 4
STUDENTSKI GRAD 3 2 0 1 38 39 -1 4
LAVOVI  3 1 1 1 47 43 4 3
MLADOST 3 0 1 2 42 46 -4 1

 

KD 10.02. 12:40 Lavovi BP Mladost  TSK  14  : 4
KD 10.02. 13:20 Crvena Zvezda Studentski grad 14 : 10
KD 10.02. 18:00 Crvena Zvezda Mladost  TSK  19  :  16
KD 10.02. 18:40 Lavovi BP Studentski grad 13   :  15
KD 11.02. 9:20 Studentski grad Mladost  TSK  13 :  12
KD 11.02. 12:00 Lavovi BP Crvena Zvezda  20  :  14

GRUPA D

  U P N I GD GP R B
RAKOVICA 3 3 0 0 56 37 19 6
SMEDEREVO 3 2 0 1 48 39 9 4
METALOPLASTIKA 3 1 0 2 30 39 -9 2
PROLETER 3 0 0 3 30 49 -19 0

 

KD 10.02. 14:00 Rakovica Proleter  18 : 10
KD 10.02. 14:40 Smederevo Metaloplastika  12 : 8
KD 10.02. 19:20 Rakovica Metaloplastika  18  :  11
KD 10.02. 20:00 Smederevo Proleter  20 :  11
KD 11.02. 10:00 Proleter Metaloplastika  9  :  11
KD 11.02. 12:40 Smederevo Rakovica  16  :  20

 

SUBOTA, 11.02.2017.      
KRISTALNA DVORANA      
Vreme br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza      
16:00 25 JUNIOR ZRENJANIN 9. – 16. 10 
16:40 26 SPARTAK CRVENA  ZVEZDA MOKRIN 9. – 16.  10 : 0
17:20 27 LAVOVI PROLETER 9. – 16.  21  :  12
18:00 28 METALOPLASTIKA MLADOST 9. – 16.  : 12
18:40 29 VOJVODINA RUDAR četvrtfinale  14  :  11
19:20 30 PARTIZAN VARDAR četvrtfinale  20  14
20:00 31 CRVENA ZVEZDA SMEDEREVO četvrtfinale  15  :  10
20:40 32 RAKOVICA STUDENTSKI GRAD četvrtfinale  13   :  9
               
NEDELjA, 12.02.2017.      
KRISTALNA DVORANA      
Vreme br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza      
12:40 39 VOJVODINA CRVENA ZVEZDA polufinale  20   :  11
13:30 40 PARTIZAN RAKOVICA polufinale  17   :  22
19:00 47 CRVENA ZVEZDA PARTIZAN 3. mesto  20   :  16
19:50 48 VOJVODINA  RAKOVICA FINALE  20   :  16
MEDISON      
Vreme br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza      
13:20 37 RUDAR SMEDEREVO 5. – 8.  9  :  12
14:00 38 VARDAR STUDENTSKI GRAD 5. – 8.  10  :
19:20 45 RUDAR STUDENTSKI GRAD 7. mesto      
20:00 46 SMEDEREVO VARDAR 5. mesto  12  :  9
OŠ „Ž. ZRENjANIN“      
Vreme br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza      
9:00 33 JUNIOR PROLETER 13. -15.  17  :  15
9:30 34 CRVENA ZVEZDA MOKRIN METALOPLASTIKA 13. -15.     :  
11:30 35 ZRENJANIN LAVOVI 9. – 11.  10   :  15
12:00 36 SPARTAK VOJPUT MLADOST 9. – 11.  13   :  17
14:00 41 PROLETER por. 34 15. mesto     :  
14:30 42 JUNIOR pob. 34 13. mesto     :  
19:20 43 ZRENJANIN SPARTAK VOJPUT 11. mesto  9   : 15 
20:00 44 LAVOVI MLADOST 9. mesto  14   :  12