M2002

GRUPA A

  U P N I GD GP R B
VOJVODINA 3 3 0 0 54 36 18 6
CRVENA ZVEZDA  3 2 0 1 40 32 8 4
PROSOCANI 3 1 0 2 41 52 -11 2
UB 3 0 0 3 27 42 -15 0
ME 51 10.02.2017. 11:20 Vojvodina Ub  16 :
ME 52 10.02.2017. 12:00 Crvena Zvezda Prosocani GRE  19 :
ME 59 10.02.2017. 16:40 Vojvodina Prosocani GRE  23 :  17
ME 60 10.02.2017. 17:20 Crvena Zvezda Ub  11 :  8
ME 65 11.02.2017. 8:00 Ub Prosocani GRE 10  :  15
ME 69 11.02.2017. 10:40 Crvena Zvezda Vojvodina 10  :  15

 

GRUPA B

  U P N I GD GP R B
VARDAR 3 3 0 0 63 27 36 6
MLADOST 3 2 0 1 35 26 9 4
SMEDEREVO 3 1 0 2 40 45 -5 2
CRVENA ZVEZDA MOKRIN 3 0 0 3 26 66 -40 0
49 10.02. 10:00 Smederevo Mladost TSK 5 : 11
50 10.02. 10:40 Vardar Zvezda Mokrin 28 : 6
57 10.02. 15:20 Vardar Mladost TSK  14
58 10.02. 16:00 Smederevo Zvezda Mokrin  21  13
66 11.02. 9:20 Zvezda Mokrin Mladost TSK  7 :    17
70 11.02. 12:00 Smederevo Vardar  14 :  21

GRUPA C

  U P N I GD GP R B
LAVOVI  3 2 0 1 47 33 14 4
CEPELIN 3 2 0 1 38 46 -8 4
NOVI BEOGRAD 3 1 0 2 46 43 3 2
PROLETER 3 1 0 2 34 43 -9 2

 

ME 55 10.02. 14:00 Novi Beograd  Cepelin  18 :  19
ME 56 10.02. 14:40 Lavovi BP Proleter  14 :  15
ME 63 10.02. 19:20 Novi Beograd Proleter  17 :  10
ME 64 10.02. 20:00 Lavovi BP Cepelin   19 :  7
ME 67 11.02. 8:40 Proleter  Cepelin :  12
ME 71 11.02. 11:20 Novi Beograd Lavovi BP  11 :  14

 

GRUPA D

  U P N I GD GP R B
SPACVA  3 3 0 0 48 34 14 6
METALOPLASTIKA 3 2 0 1 43 38 5 4
POTISJE 3 1 0 2 45 38 7 2
MLADOST 3 0 0 3 29 55 -26 0
ME 53 10.02. 12:40 Potisje Pleteks Metaloplastika  13 : 14
ME 54 10.02. 13:20 Spačva CRO Mladost VŠ  18 : 10
ME 61 10.02. 18:00 Spačva CRO Metaloplastika  16 :  11
ME 62 10.02. 18:40 Potisje Pleteks Mladost VŠ  19 :  10
ME 68 11.02. 12:40 Mladost VŠ Metaloplastika  9 :  18
ME 72 11.02. 10:00 Potisje Pleteks Spačva CRO  13 :  14

 

SUBOTA, 11.02.2017.      
MEDISON      
Vreme br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza      
16:00 73 PROSOCANI CRVENA ZVEZDA MOKRIN 9. – 16. 17   9 
16:40 74 SMEDEREVO UB 9. – 16.  9 ; 15
17:20 75 NOVI BEOGRAD MLADOST 9. – 16. 22  11
18:00 76 POTISJE PROLETER 9. – 16.  16  13
18:40 77 VOJVODINA MLADOST četvrtfinale  13  :   17
19:20 78 VARDAR CRVENA ZVEZDA četvrtfinale  13  : 
20:00 79 LAVOVI METALOPLASTIKA četvrtfinale  18   :   9
20:40 80 SPAČVA CEPELIN četvrtfinale  14  :   9
               
NEDELjA, 12.02.2017.      
KRISTALNA DVORANA      
Vreme br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza      
10:40 87 MLADOST LAVOVI polufinale  10  :  11
11:20 88 VARDAR SPAČVA polufinale  14  :  11
17:40 95 MLADOST SPAČVA 3. mesto  12 11  (9:9)
18:20 96 LAVOVI VARDAR FINALE  11  20
MEDISON      
Vreme br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza      
12:00 85 VOJVODINA METALOPLASTIKA 5. – 8.  15  :  13
12:40 86 CRVENA ZVEZDA CEPELIN 5. – 8.  12  :  11
18:00 93 METALOPLASTIKA CEPELIN 7. mesto  15   : 12 
18:40 94 VOJVODINA CRVENA ZVEZDA 5. mesto      
OŠ „Ž. ZRENjANIN“      
Vreme br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza      
8:00 81 CRVENA ZVEZDA MOKRIN MLADOST 13. -15.      
8:30 82 SMEDEREVO PROLETER 13. -15.      
10:30 83 PROSOCANI NOVI BEOGRAD 9. – 11.  11  :  15
11:00 84 UB POTISJE 9. – 11.  14  :  9
13:00 89 por. 81 por. 82 15. mesto      
13:30 90 pob. 81 pob. 82 13. mesto      
18:00 91 PROSOCANI POTISJE 11. mesto      
18:40 92 NOVI BEOGRAD UB 9. mesto