TURNIR TV

Halas Jozef – Medicinar, devojcice 2004 (polufinale)
https://www.youtube.com/watch?v=G2-VTRo_cRg

ORK Beograd – Proleter, devojcice 2004 (polufinale)
https://www.youtube.com/watch?v=a16EzTUwMgE

Vrbas – Rakovica, decaci 2004 (ya plasma od 1 do 3 mesta)
https://www.youtube.com/watch?v=Xe697xggOHY

Novi Beograd – Prosocani 1, devojcice 2002 (polufinale)
https://www.youtube.com/watch?v=dWBUJVqi-hI

Vardar – Srem, devojcice 2002 (polufinale)
https://www.youtube.com/watch?v=ugo8YVn3nUE

Mladost – Lavovi BP, decaci 2002 (polufinale)
https://www.youtube.com/watch?v=5FqvERKcwkc

Vardar – Spacva, decaci 2002 (polufinale)
https://www.youtube.com/watch?v=Uq8Uo77d3xA

Rakovica – Metaloplastika, decaci 2004 (za plasma od 1 do 3 mesta)
https://www.youtube.com/watch?v=9ZhOjTqQheQ

Vojvodina – Crvena Zvezda, decaci 2000 (polufinale)
https://www.youtube.com/watch?v=SxRDwK7YyP0

Patrtizan – Rakovica, decaci 2000 (polufinale)
https://www.youtube.com/watch?v=rZnDsBaF1po

Devojcice 2004 utakmica za 3 mesto
https://www.youtube.com/watch?v=yP9SMYRwovY

 

Devojcice 2004  finale
https://www.youtube.com/watch?v=47s8bKycWfw

 Metaloplastika – Vrbas, decaci 2004 (za plasma od prvog do treceg mesta)
https://www.youtube.com/watch?v=9TuyFLHLq-Q

Devojcice 2002, utakmica za trece mesto
https://www.youtube.com/watch?v=HP1SCcNQ-Fc

Devojcice 2002 finale
https://www.youtube.com/watch?v=nZ94wLp-Kng&list=PLYZ3LaqWirvtztwLBqjznYDDkSaW30R2l&index=1

Decaci 2002, utakmica za trece mesto
https://www.youtube.com/watch?v=osop9JozSwQ

Decaci 2002 finale
https://www.youtube.com/watch?v=YapHjLdXseY

Decaci 2000 utakmica za trece mesto
https://www.youtube.com/watch?v=hJX-TKmVUto

Decaci 2000 finale
https://www.youtube.com/watch?v=7EeEuq0MXYk

Dodela nagrada
https://www.youtube.com/watch?v=q7C0EtPtonU

NEDELJA

Vardar – Srem, devojcice 2002 (polufinale)

Mladost – Lavovi BP, decaci 2002 (polufinale)

Vrbas – Rakovica, decaci 2004 (ya plasma od 1 do 3 mesta)

Vardar – Spacva, decaci 2002 (polufinale)

VOJVHalas Jozef – Medicinar, devojcice 2004 (polufinale)

PARTIZAN VARDARORK Beograd – Proleter, devojcice 2004 (polufinale)

Vrbas – Rakovica, decaci 2004 (ya plasma od 1 do 3 mesta)

Novi Beograd – Prosocani 1, devojcice 2002 (polufinale)

SUBOTA

VOJVODINA RUDAR

PARTIZAN VARDAR

PROLETER - VARDAR

RAKOVICA STUDENTSKI GRAD

JUNIOR ZRENJANIN

SPARTAK CRVENA ZVEZDA MOKRIN

LAVOVI PROLETER

METALOPLASTIKA MLADOST

KOSMAJ - PROSOCANI

ORK BEOGRAD - SREM

SPARTAK - PARTIZAN

SINGIDUNUM - NOVI BEOGRAD

SMEDEREVO - RAKOVICA

LAVOVI - CRVENA ZVEZDA

SPARTAK - PARTIZAN

VARDAR - VOJVODINA

JUNIOR - CRVENA ZVEZDA MOKRIN

RUDAR MNE - ORK ZRENJANIN

STUDENTSKI GRAD - MLADOST TSK

PROLETER - METALOPLASTIKA

PETAK

VOJVODINA - PROSOCANI

POTISJE - MLADOST

Smederevo- Proleter, 10.02.

Rakovica- Metaloplastika, 10.02.

Lavovi BP- Studentski grad, 10.02.

Crvena Zvezda- Mladost TSK, 10.02.

Smederevo- Metaloplastika, 10.02.

Vojvodina- Crvena Zvezda Mokrin, 10.02.

Vardar - Junior

Spartak Vojput, 10.02.

Partizan - Zrenjanin, 10.02.

Lavovi BP- Mladost TSK, 10.02.

Crvena Zvezda- Studentski grad, 10.02.

Rakovica- Proleter, 10.02.