Z2002

GRUPA A

  U P N I GD GP R B
SINGIDUNUM 2 2 0 0 37 21 16 4
PROLETER 2 1 0 1 28 16 12 2
PROSOCANI 2 2 0 0 2 13 41 -28 0

 

KD 10.02. 10:00 Proleter Prosocani II GRE  17 :  3
KD 10.02. 12:40 Prosocani II GRE Singidunum  10 :  24
ME 11.02. 10:10 Singidunum Proleter  13 :  11

 

GRUPA B

  U P N I GD GP R B
VARDAR 2 2 0 0 28 13 15 4
NOVI BEOGRAD 2 1 0 1 26 23 3 2
JABUKA  2 0 0 2 12 30 -18 0

 

KD 10.02. 10:40 Vardar Jabuka  12 :  5
KD 10.02. 13:20 Jabuka Novi Beograd  7 :  18
ME 11.02. 10:50 Novi Beograd Vardar  8 :  16

GRUPA C

  U P N I GD GP R B
KOSMAJ  2 2 0 0 27 20 7 4
ORK BEOGRAD 2 1 0 1 21 17 4 2
HALAS JOZEF 2 0 0 2 14 25 -11 0
KD 10.02. 11:20 ORK Beograd Kosmaj  11 :  12
KD 10.02. 14:00 Kosmaj Halas Jožef  15 :  9
ME 11.02. 11:30 Halas Jožef ORK Beograd  5 :  10

 

GRUPA D

  U P N I GD GP R B
SREM 2 2 0 0 40 20 20 4
PROSOCANI 1 2 1 0 1 53 25 28 2
MLADOST 2 0 0 2 6 54 -48 0
KD 10.02. 12:00 Srem Mladost VŠ  19 :  2
KD 10.02. 14:40 Mladost VŠ Prosocani I GRE  4 :  35
ME 11.02. 12:10 Prosocani I GRE Srem  18 :  21

 

SUBOTA, 11.02.2017.      
KRISTALNA DVORANA      
Vreme br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza      
13:20 129 SINGIDUNUM NOVI BEOGRAD četvrtfinale  9  :  12
14:00 130 PROLETER VARDAR četvrtfinale  15  :  17
14:40 131 KOSMAJ PROSOCANI 1 četvrtfinale  14  :  19
15:20 132 ORK BEOGRAD SREM četvrtfinale  16  :  27
OŠ „Ž. ZRENjANIN“      
Vreme br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza      
17:50 127 PROSOCANI 2 JABUKA 9. – 12.  6  :  13
18:30 128 HALAS JOŽEF MLADOST 9. – 12.  14   :  3
               
NEDELjA, 12.02.2017.      
KRISTALNA DVORANA      
Vreme br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza      
9:30 135 NOVI BEOGRAD PROSOCANI 1 polufinale  18 21 
10:00 136 VARDAR SREM polufinale  24  :   18
16:20 141 NOVI BEOGRAD SREM 3. mesto  12   :   15
17:00 142 PROSOCANI 1 VARDAR FINALE  24   :   25 (21_:21)
MEDISON      
Vreme br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza      
10:00 133 SINGIDUNUM KOSMAJ 5. – 8.  5 : 11
10:40 134 PROLETER ORK BEOGRAD 5. – 8.  16 : 5
16:40 139 SINGIDUNUM ORK BEOGRAD 7. mesto  12  :  9
17:20 140 KOSMAJ PROLETER 5. mesto  14  :  13
OŠ „Ž. ZRENjANIN“      
Vreme br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza      
16:40 137 PROSOCANI 2 MLADOST 11. mesto      
17:20 138 JABUKA HALAS JOŽEF 9. mesto