Z2004

GRUPA A

  U P N I GD GP R B
HALAS JOZEF 2 2 0 0 26 12 14 4
PROSOCANI 2 1 0 1 21 31 -10 2
JUNIOR 2 0 0 2 20 24 -4 0
KD 10.02. 15:20 Halas Jožef Junior Grupa  9 :  6
KD 10.02. 18:00 Junior Prosocani GRE Grupa  14 :  15
KD 11.02. 8:30 Prosocani GRE Halas Jožef Grupa  6 :  17

 

GRUPA B

  U P N I GD GP R B
ORK BEOGRAD 2 2 0 0 34 18 16 4
TEMERIN 2 1 0 1 32 22 10 2
JABUKA  2 0 0 2 9 35 -26 0
KD 11.02. 8:00 ORK Beograd Temerin Grupa  16 :  15
KD 10.02. 16:00 Temerin Jabuka Grupa  17 :  6
KD 10.02. 18:40 Jabuka ORK Beograd Grupa  3 :  18

 

GRUPA C

  U P N I GD GP R B
SLOVEN  2 2 0 0 19 6 13 4
BANATUL 1 2 1 0 1 12 13 -1 2
STUDENTSKI GRAD 2 0 0 2 9 21 -12 0
KD 10.02. 16:40 Sloven Studentski grad Grupa  12 :  3
KD 10.02. 19:20 Studentski grad Banatul I RO Grupa  6 :  9
KD 11.02. 9:00 Banatul I RO Sloven Grupa  3 :  7

 

GRUPA D

  U P N I GD GP R B
PROLETER 2 2 0 0 31 16 15 4
MEDICINAR 2 1 0 1 30 18 12 2
BANATUL2 2 0 0 2 5 32 -27 0

 

KD 10.02. 17:20 Proleter Banatul II RO Grupa  16 :  2
KD 10.02. 20:00 Banatul II RO Medicinar Grupa  3 :  16
ME 11.02. 9:30 Medicinar Proleter Grupa  14 :  15
RAZIGRAVANJE I PLASMAN
SUBOTA, 11.02.2017.      
MEDISON      
Vreme br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza      
13:20 157 Halas Jožef Temerin četvrtfinale  14  : 4
14:00 158 Prosocani GRE ORK Beograd četvrtfinale  6  :  16
14:40 159 Banatul 1 Medicinar četvrtfinale  6  :  10
15:20 160 Studentski grad Proleter četvrtfinale  7  :  9
OŠ „Ž. ZRENjANIN“      
Vreme br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza      
14:30 155 Junior Jabuka 9. – 12.  13 4
15:10 156 Sloven Banatul 2 9. – 12. 0 : 10
               
NEDELjA, 12.02.2017.      
KRISTALNA DVORANA      
Vreme br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza      
8:00 163 Halas Jožef Medicinar polufinale  15  : 7
8:30 164 ORK Beograd Proleter polufinale  8  :  3
14:20 169 Medicinar Proleter 3. mesto  10  :  18
15:00 170 Halas Jožef ORK Beograd FINALE  14  :  10
MEDISON      
Vreme br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza      
8:40 161 Temerin Banatul 1 5. – 8.  5  : 6
9:20 162 Prosocani GRE Studentski grad 5. – 8.  12  :  9
14:40 167 Temerin Studentski grad 7. mesto  7  :  6 (4:4)
15:20 168 Banatul 1 Prosocani GRE 5. mesto  19  :  16
OŠ „Ž. ZRENjANIN“      
Vreme br. ut. Ekipa A Ekipa B Faza      
15:30 165 Jabuka Sloven 11. mesto  10  :  0
16:00 166 Junior Banatul 2 9. mesto